KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10469629
nr 1046 9629
Etsning
signerad, Paris 1913, motivet: 16, 5x24, 5
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juli 2016
kl 18:22:41
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Etsning
nr 1046 9629
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 18 juli 2016 |